Branding jest istotą Twojej firmy. Marka to coś więcej niż logo – obejmuje wartości, zachowanie, wygląd i ogólną osobowość firmy. Wierzymy jednak, że połową sukcesu jest profesjonalny i atrakcyjny wygląd. W myśl zasady: “Jak cię widzą, tak cię piszą”, branding jest twoją wizytówką, zawsze poddawany pierwszej ocenie. Nieodpowiedni wizerunek potrafi zdeprecjonować wartość każdej strony internetowej.

Budowanie wizerunku za pomocą strony internetowej

Strona internetowa jest Państwa wizytówką w internecie. To banalne stwierdzenie, oprócz bycia banalnym jest także prawdziwe. Jest to jednak wizytówka tańsza niż np. doskonały garnitur, a równie ważna w biznesie i na polu naukowym. Dlaczego by więc o nią nie zadbać, z naszą pomocą. Design 4 Science posiada wieloletnie doświadczenie w budowaniu marek w internecie, które użyjemy by wykreować Państwa brand.

Proces tworzenia strony internetowej pod kątem marki

Podczas spotkania twarzą w twarz próbujemy dowiedzieć się wszystkiego o Państwa działalności, tak by móc ją odpowiednio zaprezentować w internecie. Uważnie robimy notatki, tak by poczuć i zrozumieć czym jest Państwa działalność. Potem przystępujemy do kreatywnego procesu tworzenia marki oddającej doskonale charakter firmy. Przedstawiamy tę propozycję do oceny i wprowadzamy poprawki, potem ponowna ocena i kolejna seria poprawek. I tym sposobem dochodzimy do satysfakcjonującego zleceniodawcę procesu.